Навчання у вищих військових навчальних закладах, військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти та військових коледжах сержантського складу

Дата: 03.05.2022 16:46

Незважаючи на введення воєнного стану в Україні, заходи щодо відбору кандидатів з числа цивільної молоді на навчання у вищих військових навчальних закладах, військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти та військових коледжах сержантського складу (далі - ВВНЗ, ВНП ЗВО та ВКСС) у 2022 році не скасовано та проводяться встановленим порядком.

Спрощенно процедури вступних іспитів, замість ЗНО, а саме:

• проведення національного мультимедійного тесту у визначених місцях за трьома предметами навчання (українська мова, математика та історія) -для цивільної молоді;
  • тестування з української мови, математики та історії безпосередньо у навчальному закладі - для цивільної молоді, які по причині воєнного стану не мали можливості пройти національний мультимедійний тест;

за результатами ЗНО попередніх років - для всієї категорії громадян

України, які не проходили національний мультимедійний тест у 2022

році.

Особам, які виявили бажання, або зацікавились вступом до ВВНЗ, ВНП ЗВО та ВКСС, зветратися до першого відділу Сумського РТЦК та СП за адресою: М.Білопілля, вул.Соборна, 46 для отримання детальної Інформації, щодо вступу.