Про поширення пам’ятки щодо інформування постраждалих від сексуального насильства

Дата: 26.04.2022 13:26

Департаментом соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації отримано з Офісу Віце-прем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Стефанішиної Ольги Віталіївни пам’ятку з інформацією щодо дій людини, яка пережила сексуальне насильство під час війни, стала свідком цього воєнного злочину, або вам довірилася людина, яка через це пройшла  (https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=348891873946154&id=100064760316130).

Пам’ятка містить актуальні кроки в ситуації, пов’язаній з сексуальним насильством під час конфлікту, контакти, куди повідомити про злочин, до кого звернутись за юридичною та психологічною допомогою, а також рекомендації щодо фіксації злочину для подальшого розслідування та притягнення винних до відповідальності.