Шановні мешканці Верхосулки!

Дата: 23.07.2022 07:33

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята — Дня села!  Верхосулка – мальовниче село  на березі Сули, де живуть щирі і працьовиті люди, село де своє дитинство провів відомий на весь світ поет Олександр Олесь, село оспіване в його віршах.

«О Верхосулля, люба мрія!
Мого дитинства сон ясний.
Що й досі серце моє гріє
Теплом далекої весни...».

Щороку, в розпал літніх днів, ми святкували День села, але прийшла рашистська орда, яка не має нічого святого, не поважає ні історію, ні культуру нашого народу. При таких обставинах звичне святкування нам не притаманне. Дякую вам за те, що підтримуєте та допомагаєте нашим Збройним Силам, тим самим наближаючи нашу Перемогу!

І все ж таки – це свято в душі у кожного із нас. Тож бажаю верхосульцям  міцного здоров’я, щастя, добра і достатку, мирного та спокійного життя. Нехай в кожній родині панує злагода, процвітання і стабільність, нехай народжуються і підростають діти, а впевненість у завтрашньому дні надихає на нові звершення!

Зі святом!