Оголошення, інформація до відома на 2022 рік

Про пошук інвестиційних проєктів

З метою залучення приватного сектору до відбудови України, підтримки бізнесу в реалізації запланованих інвестиційних проєктів, що сприятимуть відновленню економіки України, Державна установа «Офіс із підтримки та залучення інвестицій» (далі – UkraineInvest) щодо пошуку відповідних інвестиційних проєктів.

11:25:56 06.09.2022

Відкрито для реєстрації єдину онлайн платформу для підтримки агровиробників – Державний аграрний реєстр або ДАР

Міністерством аграрної політики та продовольства України 12.08.2022 відкрито для реєстрації єдину онлайн платформу для підтримки агровиробників – Державний аграрний реєстр або ДАР (dar.gov.ua).

10:34:18 05.09.2022

Призупинення трудового договору: що нового?

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» внесено зміни до статті 13 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану». За новою редакцією статті призупинення дії трудового договору - це тимчасове припинення роботодавцем забезпечення працівника роботою і тимчасове припинення працівником виконання роботи за укладеним трудовим договором у зв’язку із збройною агресією проти України, що виключає можливість обох сторін трудових відносин виконувати обов’язки, передбачені трудовим договором.

16:43:06 29.08.2022

НА СУМЩИНІ ЗА КОШТИ ФОНДУ ВИПЛАЧЕНО 17,4 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ ЩОМІСЯЧНИХ СТРАХОВИХ ВИПЛАТ У СЕРПНІ

Щомісячні страхові виплати від Фонду соціального страхування України упродовж серпня на Сумщині вже отримали майже 4,5 тисячі потерпілих на виробництві та членів їх родин.

10:24:39 29.08.2022

Держпідтримка-2022: набув чинності Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції

Постанова Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 р. № 918 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції» набула чинності з 23.08.2022.

10:20:42 29.08.2022

Шановні мешканці села Луциківка! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня села!

Зазвичай, 28 серпня, в день Успіння Пресвятої Богородиці, в Луциківці всі  збираються в центрі села щоб привітати один одного зі святом, відпочити від домашніх справ, поділитися враженнями від зібраного врожаю, послухати святковий концерт, скуштувати смачні страви.  Так було зазвичай, але не цього року. Через війну,що розв’язала росія, масштабні народні гуляння не вписуються в теперішній стиль життя. Але скоро ми обов’язково відсвяткуємо і дні сіл, і нашу Перемогу! Дякую всім мешканцям Луциківки  за людяність та патріотизм до свого рідного краю.  Бажаю добра вам усім, здоров’я, родинного затишку. Нехай це свято принесе вам та вашим родинам мир, добробут та злагоду. Нехай живе наше рідне село, народжуються і підростають діти, нехай щастя, любов та достаток живуть на кожній його вулиці, хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом.

07:24:41 28.08.2022

ДО УВАГИ СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ!

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 р. № 918, для отримання бюджетних коштів відомості про отримувача повинні бути внесені до Державного аграрного реєстру (ДАР).

12:04:48 27.08.2022