ДО УВАГИ СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ!

Дата: 27.08.2022 12:04

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 р. № 918, для отримання бюджетних коштів відомості про отримувача повинні бути внесені до Державного аграрного реєстру (ДАР).

Реєстрація та подання заявок на участь у програмах підтримки в ДАР є безкоштовними.

Прийом заявок на отримання фінансової підтримки буде здійснюватись з 1 вересня до 15 листопада поточного року.

До початку прийому заявок фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції необхідно здійснити свою реєстрацію в ДАР.

Більше інформації за посиланням: https://www.dar.gov.ua