A A A K K K
для людей із порушенням зору
Миколаївська громада
Сумська область, Сумський район

Про пошук інвестиційних проєктів

Дата: 06.09.2022 11:25
Кількість переглядів: 240

З метою залучення приватного сектору до відбудови України, підтримки бізнесу в реалізації запланованих інвестиційних проєктів, що сприятимуть відновленню економіки України, Державна установа «Офіс із підтримки та залучення інвестицій» (далі – UkraineInvest) щодо пошуку відповідних інвестиційних проєктів.

Імплементація таких проєктів може стати невід’ємною складовою процесу відновлення в частині розвитку підприємництва та залучення українського бізнесу в регіональні та глобальні ланцюги постачання.

Готові до реалізації проєкти будуть презентовані інвестиційній спільноті під час заходу Rebuilding Ukraine with the Private Sector: International Investment Fair, що відбудеться 29 вересня 2022 року в онлайн-форматі. Детальніше про зазначений захід можна дізнатися за посиланням: https://bit.ly/3QgpuqK.

Проєкти, що потребують доопрацювання, будуть опубліковані в Ukraine Invest Guide – універсальному довіднику для іноземних інвесторів, які розглядають інвестиційну діяльність в Україні.

Долучити свій інвестиційний проєкт можна заповнивши Форму опитувальника доступного за посиланням: https://forms.gle/ByzggiwGVZShpqcr9.

Термін заповнення опитувальника – до 10 вересня 2022 року (контактна особа щодо питань збору проєктів в Сумській області – Андрій Ризванюк, тел. 050 311 73 15, Email: andrii.ryzvaniuk@ukraineinvest.gov.ua).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора