Оголошення, інформація до відома на 2022 рік

НА СУМЩИНІ ЗА КОШТИ ФОНДУ НАРАХУВАНО 257,2 ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ ДОПОМОГ НАПРЯМУ ЕВАКУЙОВАНИМ ПРАЦІВНИКАМ

Аби гарантувати для українців отримання матеріального забезпечення, навіть якщо через війну роботодавець не може дотриматись стандартної процедури, Фонд соціального страхування України нараховує допомоги за лікарняними працівникам напряму.

11:15:01 26.10.2022

Чи можна оскаржити повістку до військомату в суді на основі пояснень Верховного суду України

Зверніть увагу, що згідно висновків Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду повістка не може бути оскаржена в будь-якому суді, тому що цей документ є лише засобом оповіщення особи про необхідність виконати військовий обов’язок відповідно до закону.

09:13:11 26.10.2022

Пункти обігріву населення на території Миколаївської селищної ради

ІНФОРМАЦІЯ щодо визначення місць розташування стаціонарних (мобільних) пунктів обігріву населення на території Миколаївської селищної ради Сумського  району (міста, об’єднаної територіальної громади) Сумської області

14:40:17 24.10.2022

Зміни у Порядку оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Важлива інформація для громадян відбулися зміни у Порядку оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон, дані зміни були внесені Постановою Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 2022 р. № 1185. Відповідно до положень постанови даної постанови строк дії паспорта для виїзду за кордон продовжується на підставі заяви особи або її законного представника.

14:39:23 24.10.2022

14 жовтня - День захисників і захисниць України

Шановні земляки! 14 жовтня - День захисників і захисниць України. Це свято відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці та нероздільно пов’язаний із розвитком українського війська та його військових традицій. Це велике державне свято, яке покликане вшанувати всіх тих героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу рідну Батьківщину від ворогів.

09:57:47 14.10.2022

До уваги мешканців! Відновлення надання послуги реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Миколаївської селищної ради повідомляє мешканців Миколаївської громади про відновлення надання послуги з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання.

09:30:01 14.10.2022