14 жовтня - День захисників і захисниць України

Дата: 14.10.2022 09:57

Шановні земляки! 14 жовтня - День захисників і захисниць України. Це свято відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці та нероздільно пов’язаний із розвитком українського війська та його військових традицій. Це велике державне свято, яке покликане вшанувати всіх тих героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу рідну Батьківщину від ворогів.

У такий знаменний день вітаю всіх чоловіків, хлопців, жінок та дівчат, всіх тих, хто стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини. Ви сильні, стійкі, сміливі і хоробрі. Нехай служба буде спокійною, мирною, а життя - яскравим, довгим, а в домі панує тепло, затишок і любов.

Дякую вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною!

Мирного неба над головою, затишку, спокою і тепла. Нехай завжди знаходиться привід для посмішки, і навіть в непрості моменти поруч будуть люди, готові підтримати і підставити плече!

Шана і слава захисникам і захисницям Вітчизни, слава Україні!

Фото без описуЗображення ілюстративне, взято з вільних джерел мережі Інтернет