Матеріали за 2019 рік

Про заходи щодо збереження лісів та раціонального використання лісових ресурсів

Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 05.09.2019 роу №460-ОД "Про заходи щодо збереження лісів та раціонального використання лісових ресурсів області", з метою посилення контролю за використанням та охороною лісів, надаємо інформацію про відповідальність за порушення законодавства у сфері лісових ресурсів.

14:23:36 20.09.2019

ПРО ПІДТРИМКУ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

Миколаївською селищною радою оголошується конкурс на отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

14:24:10 11.09.2019

Інформація щодо технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових газових мереж у багатоквартирному будинку

Акціонерне Товариство «Оператор газорозподільної системи «Сумигаз» повідомляє, що у зв'язку з набранням чинності наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 10.05.2018 р. №250, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.05.2018 р. за №646/32098, яким визнано таким, що втратив чинність наказ Державної акціонерної холдингової компанії «Укргаз» від 30.07.1997 р. №35 «Про затвердження Положення про порядок технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків, громадських будівель, підприємств побутового та комунального призначення». Товариство припиняє виконання зазначених робіт та інформує про перехід на обслуговування газових мереж за договорами на умовах вільного ринку.

16:07:32 19.08.2019

АТ "Укртранснафта" - щодо запобігання виникненню пожеж на об'єктах магістральних нафтопроводів

У зв'язку з продовженням пожежонебезпечного періоду 2019 року, з метою запобігання виникнення пожеж та забезпечення належного протипожежного стану об'єктів магістральних нафтопроводів AT «Укртранснафта», а саме магістральний нафтопровід «Мічурінськ-Кременчук», 521-526 км, що проходить по території Білопольського району, на виконання вимог статті 22 «Закону України про правовий режим земель охоронних зон об'єктів магістральних трубопроводів», пункту 19 розділу II «Правил пожежної безпеки в Україні», затверджених наказом МВС України № 1417 від 30.12.2014

14:12:20 19.08.2019

Послуги у сфері протимінної діяльності

Сумська ОДА інформує, що відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Закону України «Про протимінну діяльність в Україні» з метою мінімізації ризиків та нещасних випадків, пов’язаних з несанкціонованим поводженням з вибухонебезпечними предметами та їх підривами, безпечного використання природних ресурсів, які очищені від вибухонебезпечних предметів та території у господарських цілях піротехнічними підрозділами Державної служби України з надзвичайних ситуацій на договірних засадах виконуються роботи або надаються послуги у сфері протимінної діяльності – супроводу  земляних робіт у місцях розробки грунту, прокладання комунікацій, обстеження ділянок місцевості, визначених для будівництва, а також під час проведення сільськогосподарських робіт.

14:02:52 16.08.2019