Матеріали за 2019 рік

До уваги мешканців Миколаївської громади! В Україні оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки: рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!

Рятувальники зазначають, що причинами масштабних пожеж у природних екосистемах найчастіше є наслідки людської легковажності. Саме громадяни досить часто нехтують правилами пожежної безпеки, особливо під час оголошення пожежонебезпечного періоду, викидаючи недопалки на узбіччя доріг, залишаючи сміття у лісах або спалюючи його на присадибних ділянках. Такі вчинки є вкрай небезпечними, адже під дією відкритого сонячного проміння навіть залишена скляна пляшка може спричинити займання сухої трави чи лісової підстилки, не кажучи вже про викинутий сірник або недопалок. І цього буде достатньо для того, щоб спровокувати масштабну лісову пожежу!

14:50:49 12.06.2019

Рішенням виконкому від 20 травня 2019 року затверджено графік роботи закладів культури Миколаївської селищної ради

Розпорядок роботи комунального закладу «Миколаївський центр культури і дозвілля» і комунального закладу «Миколаївська публічна бібліотека» та їх філій на весняно-літній та осінньо-зимовий період:

06:15:33 29.05.2019

ДЕНЬ СЕЛИЩА МИКОЛАЇВКА

Шановні жителі та гості Миколаївської селищної ради!   18 травня 2019 року відбудеться святкування Дня селища Миколаївка.

14:34:20 14.05.2019

Оголошення про зустріч з координаторами  Проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES)

13. 05. 2019 року о 13 год. 30 хв. в приміщені Будинку культури смт.Миколаївка відбудеться  зустріч з координаторами  Проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES)

09:51:11 10.05.2019