Оголошення про зустріч з координаторами  Проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES)

Дата: 10.05.2019 09:51

13. 05. 2019 року о 13 год. 30 хв. в приміщені Будинку культури смт.Миколаївка відбудеться  зустріч з координаторами  Проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES)

Проект проводитиме серію групових та індивідуальних консультацій для активістів, які мають намір створити ОСББ, активів вже створених ОСББ, ведення бухгалтерії та фінансового менеджменту, пошуку та отримання фінансування для ініціатив по покращенню стану будинків.

ВСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ТА НЕБАЙДУЖИХ

ПРОСИМО ВІДВІДАТИ ЗАХІД