Послуги у сфері протимінної діяльності

Дата: 16.08.2019 14:02

Сумська ОДА інформує, що відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Закону України «Про протимінну діяльність в Україні» з метою мінімізації ризиків та нещасних випадків, пов’язаних з несанкціонованим поводженням з вибухонебезпечними предметами та їх підривами, безпечного використання природних ресурсів, які очищені від вибухонебезпечних предметів та території у господарських цілях піротехнічними підрозділами Державної служби України з надзвичайних ситуацій на договірних засадах виконуються роботи або надаються послуги у сфері протимінної діяльності – супроводу  земляних робіт у місцях розробки грунту, прокладання комунікацій, обстеження ділянок місцевості, визначених для будівництва, а також під час проведення сільськогосподарських робіт.

На території Сумської області відповідних фахівців має Міжрегіональний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, що розташований за адресою:

42001, Сумська область, м. Ромни, вул. Маяковського, 64;

Телефони:

начальник центру: (05448)-7 10 05,

оперативний черговий: (05448)-7 10 50,

факс: (05448)7 17 40

e-mail: sarz.romny@mns.gov.ua

Фото взято з вільних джерел мережі Інтернет