Оголошення, інформація до відома на 2023 рік

Флешмоб «Врожай_нескорених»

Під час весняної посівної Всеукраїнська асоціація громад  за ініціативи USAID передала 40 000 домогосподарств насіння різних овочів.

08:01:10 01.08.2023

У ДАР додано функцію приєднання до кабінету фермерського господарства земель громадян України - членів ФГ

Новий функціонал дозволить фермерським господарствам отримувати через ДАР допомогу на усі землі у складі ФГ, зокрема ті, що належать громадянам - членам фермерського господарства на праві власності, користування.

08:41:37 21.07.2023

Можливість сплати податків та інших платежів у відділеннях Укрпошти

Національний оператор поштового зв'язку України АТ «Укрпошта» повідомляє про можливість сплати податку на нерухоме майно, плати за землю та інших обов'язкових платежів до бюджету найбільш зручним способом за вигідним тарифами:

16:30:22 20.07.2023

Зразок договору про провадження волонтерської діяльності між органами місцевого самоврядування / органами державної влади та волонтером

Національна соціальна сервісна служба України (далі – Нацсоцслужба) спільно з Центром демократії та верховенства права (далі – ЦЕДЕМ) розробили зразок договору про провадження волонтерської діяльності між органами місцевого самоврядування / органами державної влади та волонтером.

15:43:05 19.07.2023

Ваучери

Ваучер - документ встановленого зразка, що дає особі право на перепідготовку за робітничою професією, підготовку за спеціальністю для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра або магістра, здобутого за іншою спеціальністю, підготовку на наступному рівні освіти (крім третього (освітньо-наукового/освітньо-творчого) рівня вищої освіти), спеціалізацію та підвищення кваліфікації у закладах освіти чи у роботодавця.

15:58:39 10.07.2023

ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ!

Державна служба зайнятості пропонує Вам ряд наступних програм для підтримки та розвитку Вашого бізнесу:

15:55:57 10.07.2023