Оголошення, інформація до відома на 2023 рік

10 жовтня (вівторок) у Миколаївці за адресою бульвар Свободи, 2 (приміщення ЦНАПу) з 10:00 до 17:00 проходитиме збір даних на програму УВКБ ООН для видачі грошової допомоги. Розмір допомоги - 10800 грн протягом 3 місяців на кожну особу в родині

У телеграм-каналі "Допомога від УВКБ ООН у Сумській області" - https://t.me/unhcr_help_sumy ви можете слідкувати за розкладом виїздів наших мобільних пунктів реєстрацій по Сумській області, який публікується щоп'ятниці. Отже, ви можете звертатися до наших пунктів збору даних, якщо ваша родина: не отримувала раніше грошову допомогу від міжнародних організацій, має дохід, менший за 5400 грн на особу та належить до таких категорій та критеріїв вразливості:  переселенці, які перемістилися після 24.02.22,  особи, що НЕ переміщувалися після 24.02.2022, але постраждали від воєнних дій;  люди, що через воєнні дії були вимушені залишити свої домівки, але повернулися до постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону).

11:15:13 10.10.2023

На території Білопільської та Конотопської міських рад громадськістю встановлено індикативні пости спостереження за станом атмосферного повітря

На території Білопільської та Конотопської міських рад громадськістю встановлено індикативні пости спостереження за станом атмосферного повітря. Ознайомитися з даними вимірів можна за посиланням https://eco-city.org.ua/.

09:17:46 10.10.2023

ГУ ДСНС України у Сумській області інформує про початок роботи Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки

Відповідно до статті 9 Закону України «Про об’єкти підвищеної небезпеки» суб’єкт господарювання ідентифікує об’єкти підвищеної небезпеки відповідно до кількості порогових мас небезпечних речовин. Порядок ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки та ведення їх обліку затверджуються постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 р. № 1030 «Деякі питання ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки».

14:55:20 04.10.2023

Передавайте показання газового лічильника зручним для вас способом!

Клієнти ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» можуть передати показання газового лічильника будь-яким зручним для них способом, незалежно від наявності інтернету чи доступності центру обслуговування клієнтів.

08:14:19 28.09.2023