Інформація за 2020 рік

ФОНД «РАЗОМ З КЕРНЕЛ» надав фінансову допомогу на поточний ремонт приміщення Миколаївської дільничої лікарні

Миколаївська селищна рада висловлює подяку Фонду «Разом з Кернел» та особисто Власенку Олегу Дмитровичу та Шевченку Юрію Вікторовичу за надання благодійної допомоги в сумі 174420,71 грн. на поточний ремонт приміщення Миколаївської дільничої лікарні в смт.Миколаївка по вул.Поповича, 33.

12:03:34 17.04.2020

Набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об’єктів рослинного с

З 17 квітня 2020 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу"

10:01:11 17.04.2020

Благодійна допомога від ТОВ "Укртепло Суми"

1 квітня 2020 року керівництвом ТОВ «Укртепло Суми» закуплено та передано для потреб охорони здоров’я Миколаївської селищної ради медичні маски в кількості 1500 шт. на суму більше 20 тис. грн.

09:51:09 01.04.2020

Рекомендації для закладів роздрібної торгівлі на період карантину

Керівники/власники, посадові особи закладів роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку, провадження банківської і страхової діяльності незалежно від їх підпорядкування і форми власності, мають вжити низку профілактичних та протиепідемічних заходів для недопущення виникнення та поширення випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19:

09:15:48 01.04.2020

Правила поводження мешканців Миколаївської селищної ради на період карантину

У зв'язку з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби C0VID-19 на період з 01 квітня та по закінчення карантину на території Миколаївської селищної ради заборонено залишати місце проживання (будинки, квартири, тощо) крім випадків, коли дозволяється, а саме:

11:17:35 31.03.2020