ПРОТОКОЛ № 7 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Миколаївської селищної ради

Дата: 27.04.2020 12:52

МИКОЛАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

комісіЯ з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних  ситуацій

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій Миколаївської селищної ради

24 квітня 2020 року                                                          смт. Миколаївка

ГОЛОВУВАВ:  Голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій -  Ігнатьєв І.А., Миколаївський селищний голова;

Секретар комісії – Філь О.М., головний спеціаліст відділу ЖКГТБ;

ПРИСУТНІ: члени комісії:

Заступник голови комісії – Мельник М.С., заступник селищного голови;

Темченко О.М.  -  начальник відділу ЖКГТБ МСР;

Шоколенко В.М. -  начальник фінансового управління МСР.

Шостак Ю.А. – начальник відділу охорони здоров’я МСР.

Юрченко Н.Б. – начальник відділу стратегічного розвитку та земельних відносин МСР.

Ганжала М.С. – директор КП МСР «Благоустрій»

Запрошені: головний лікар КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Сибірка Н.В., директор КП МСР «Зеленбуд» Тимченко А.М., начальник Миколаївської МПО Дудкін К.М.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

І. Про посилення заходів із запобігання поширенню на території Миколаївської ОТГ захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

І. СЛУХАЛИ:

Сибірку Н.В. про забезпечення медичних працівників засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих засобів, медичного обладнання. За рахунок благодійного фонду, створеного рішенням сесії Миколаївської селищної ради від 25.03.2020р. на базі КНП АЗПСМ, придбано деззасоби – 10кг; антисептик – 30л; респіратори – 30шт; рукавички – 1000шт; щітки захисні – 30шт; костюми захисні одноразові – 30шт; пробірки для збору біоматеріалу – 70шт;  пульсоксиметри – 5 шт; пірометри – 5шт; маски медичні – 1000шт.; шпателя стерильні одноразові – 500шт.

Мельника М.С., заступника голови Миколаївської селищної ради, заступника голови комісії про необхідність вжиття додаткових заходів із запобігання поширенню COVID-19 під час Великодніх свят та поминальних днів.

ВИРІШИЛИ:

1. Закупити  для Миколаївського КНП «АЗПСМ» додатково 10кг деззасобів; 10л  - антисептика; 1000шт – одноразових рукавичок; 25шт – захисних багаторазових костюмів; 20шт – пробірок; 1000шт – масок медичних, 25 пар -  бахіл.

Термін виконання: 29.04.2020

Відповідальний: Сибірка Н.В.

2. Ще раз нагадати населенню про заборону відвідування громадянами кладовищ, місць окремих поховань у традиційні після пасхальні поминальні дні, крім випадків здійснення поховання померлого з дотриманням протиепідемічних правил, а також проведення будь яких заходів на травневі свята (01 та 09 травня) . Рекомендувати перенесення поминальних днів на 06 червня 2020року. Дану інформацію викласти на офіційному сайті селищної ради.

Термін виконання: до 24.04.2020

Відповідальний: Тимченко А.М.,   Мельник М.С., в.о. старост

П.СЛУХАЛИ:

Мельника М.С. про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільськогосподарських угідь у пожежонебезпечний період 2020 року.

ВИРІШИЛИ:

1. Розробити та затвердити заходи щодо протидії пожежам у природних екосистемах.

Термін виконання: 28.04.20

Відповідальний: Мельник М.С

Заходи із попередження пожеж у лісових масивах, сільгоспугіддях та інших територіях:

1. Рекомендувати сільгоспвиробникам  забезпечити дотримання Правил пожежної безпеки, заборонити спалювання стерні та розведення багать на полях.

2. Заборонити протягом пожежонебезпечного періоду розведення багать і випалювання трави та інших рослинних решток на землях лісового фонду, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу.

3. Організувати разом з правоохоронними органами проведення рейдів і патрулювань найбільш небезпечних у пожежному відношенні лісових та торф’яних масивів, а також встановтит контроль за дотриманням підприємствами та населенням вимог пожежної безпеки.

4. При 5 класі пожежної небезпеки – заборонити заїзд транспорту на територію лісового фонду та відвідування населенням лісових насаджень.

5. Нагадуємо, що за недотримання правил пожежної безпеки передбачено адмiнiстративну вiдповiдальнiсть відповідно до cтатті 771 КУпАП (із змінами).

2. Організувати перевірку готовності пожежних підрозділів Миколаївської ОТГ до реагування на всі випадки пожеж та загорянь у районі обслуговування підрозділів. Особливу увагу приділити утриманню в робочому стані пожежних автомобілів , їх агрегатів і пристосованої для гасіння техніки, забезпечення необхідним обладнанням, інвентарем.

Термін виконання: 27.04.20

Відповідальний: Мельник М.І.

Дудкін К.М.

3. Заборонити протягом пожежонебезпечного періоду розведення багать і випалювання трави на землях лісового фонду та сільгоспугіддях, а також обмежити відвідування населенням лісових масивів і лісопаркових зон. Забезпечити проведення відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення.

Протягом пожежонебезпечного періоду

4. Виконуючим обов’язки старост:

4.1. В.о. старост  Миколаївської ОТГ в термін до 10.07.2019р. провести обстеження під’їздів до природніх джерел водопостачання у населених пунктах .

4.2. Провести роз’яснювальну роботу серед населення, щодо безумовного дотримання Правил пожежної безпеки.

Протягом пожежонебезпечного періоду

Відповідальні: Мельник М., Юрченко Н.,

в.о. старост

Голова комісії                       _________________             І.А. Ігнатьєв