КП «Благоустрій» звертається до абонентів, які мають борги

Дата: 17.05.2024 11:31

❗️ ШАНОВНІ АБОНЕНТИ – БОРЖНИКИ
КП «Благоустрій» звертається до абонентів, які мають борги за надані нашим підприємством послуги з водопостачання та водовідведення.
Для погашення заборгованості законодавством України передбачена можливість укладення договору реструктуризації заборгованості.

Перевагами укладення цього договору є:
- можливість рівномірного погашення реструктуризованоїзаборгованості;
- встановлення строку та розміру щомісячної плати в індивідуальному порядку (залежно від Вашого фінансового стану);
- уникнення оплати додаткових витрат у вигляді судового збору і витрат виконавчого провадження.

Для укладення договору необхідно мати наступні документи:
- заява на ім’я директора КП «Благоустрій» від імені власника (наймача, користувача);
- копія паспорта (1,2 сторінка і місце реєстрації);
- копія РНОКПП (ідентифікаційного номера);
- довідка про склад сім'ї;
- довідки про доходи всіх повнолітніх членів сім'ї, зареєстрованих в житловому приміщенні.

Абонентам - боржникам, які не бажають опинитись у переліку тих, до кого будуть застосовані заходи з примусового стягнення заборгованості, необхідно звернутись до КП «Благоустрій» для укладення договору реструктуризації заборгованості з 27 травня по 7 червня 2024 року.

У випадку не укладення цього договору КП «Благоустрій» буде змушене звернутися до суду з вимогою про стягнення заборгованості.