A A A K K K
для людей із порушенням зору
Миколаївська громада
Сумська область, Сумський район

ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ! ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВИПЛАТУ КОШТІВ ЗАСТРАХОВАНИМ ОСОБАМ НА ВЕБПОРТАЛІ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Дата: 08.11.2023 10:41
Кількість переглядів: 323

На сьогодні Пенсійним фондом України реалізовано ресурс, щодо подання повідомлення про виплату коштів в кабінеті страхувальника на веб-порталі Пенсійного фонду України, який зручний для заповнення і дає можливість:

- сформувати та надіслати до Пенсійного фонду України нове повідомлення про виплату коштів застрахованим особам;

-  переглянути повідомлення, сформовані по листках непрацездатності даної заяви-розрахунку.

Повідомлення про виплату коштів подається через відповідний інтерфейс в особистому електронному кабінеті страхувальника на вебпорталі електронних послуг ПФУ.

Нагадуємо, що звітування про виплату коштів застрахованим особам відбувається шляхом подання повідомлення про проведення виплат за формою, встановленою Порядком фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затверджений постановою Фонду соціального страхування України від 19.07.2018р. №12 (далі- Порядок № 12). Порядок №12 діятиме до моменту прийняття правлінням Пенсійного фонду України нового механізму фінансування страхувальників для надання страхових виплат.

Повідомлення надсилається страхувальником протягом місяця з дня проведення виплат. Відсутність інформації від страхувальника про виплати застрахованим особам протягом трьох місяців з дня здійснення фінансування є підставою для здійснення перевірки щодо цільового використання страхувальником коштів Пенсійного фонду України.

Для ознайомлення та подальшого використання у роботі направляємо  інструкцію щодо формування та подання повідомлення про виплату коштів застрахованим особам на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

У разі виникнення запитань з приводу подання чи формування повідомлення про виплату  коштів ви маєте змогу звернутися до спеціаліста головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області за телефоном +380 666 735 044


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора