ОБГРУНТУВАННЯ  ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ТА/АБО ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 18.10.2023 16:37

На виконання Постанови  Кабінету Міністрів України від 11  жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання коштів» надається обгрунтування технінчих та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

Назва предмета закупівлі

ДК 021:2015 45220000-0
 – Інженерні та будівельні роботи

Очікувана вартість

4 436676грн 00 коп  грн  з ПДВ.

Очікувана вартість закупівлі визначена в межах кошторисних призначень . Кошти обласного  бюджету -2748104,00 грн. Кошти місцевого бюджету-1688572,00 грн.

Обгрунтування розміру бюджетного призначення

Визначений відповідно до проектно-кошторисної документації на  об’єкт «Монтаж модульного цеху по переробці молока за адресою: Сумська область, Сумський район, смт.Миколаївка, вул.Мусієнка І.Д., буд.23»  та експертноїї оцінки звіту від 25.07.2023 року.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі

Обсяги та технічні та якісних характеристик закупівлі  визначено відповідно допроектно-кошторисної документації на об’єкт «Монтаж модульного цеху по переробці молока за адресою: Сумська область, Сумський район, смт.Миколаївка, вул.Мусієнка І.Д., буд.23».

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та постанови Кабінету Міністрів України  від 12 жовтня 2022 р. № 1178 Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування.

Уповноважена особа                                                                                 Роман ЧУМАК-ЖУНЬ