ПЕРЕМОЖЦІ І (ТЕРИТОРІАЛЬНОГО) ЕТАПУ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ РОБІТ ЮНИХ ФОТОАМАТОРІВ «МОЯ УКРАЇНА!»

Дата: 03.10.2023 10:35

І-а вікова категорія (10-14 років)

Номінація – портрет

І місце:

- Пасько Альона, учениця Тучненської гімназії Миколаївської селищної ради Сумського району Сумської області, керівник Пасько Світлана Олексіївна.

Номінація – пейзаж

І місце:

- Швачич Марія, учениця Марківської гімназії Миколаївської селищної ради Сумської області, керівник Кравченко Богдана Григорівна.

ІІ місце:

- Шевченко Марія, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство» комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Миколаївської селищної ради Сумського району Сумської області, керівник Нехаєнко Антоніна Миколаївна.

- Босенко Єлизавета, учениця Миколаївського ліцею Миколаївської селищної ради Сумського району Сумської області, керівник Брюхно Марина Петрівна.

ІІІ місце:

- Овсепян Каріна, вихованка гуртка «Етнографічне краєзнавство» комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Миколаївської селищної ради Сумського району Сумської області, керівник Сахненко Вікторія Вікторівна.

- Ніколаєнко Софія, учениця Улянівського ліцею Миколаївської селищної ради Сумського району Сумської області, керівник Колонтаєва Оксана Олексіївна.

- Малімоненко Вікторія, учениця Миколаївського ліцею Миколаївської селищної ради Сумського району Сумської області, керівник Ігнатьєва Алла Миколаївна.

Номінація – побутові або жанрові фотографії

І місце:

- Вірченко Вероніка, учениця Тучненської гімназії Миколаївської селищної ради Сумського району Сумської області, керівник Пасько Світлана Олексіївна.

Номінація – архітектура

І місце:

- Босенко Анастасія, учениця Миколаївського ліцею Миколаївської селищної ради Сумського району Сумської області, керівник Литвинова Людмила Миколаївна.

Номінація – репортажне фото

І місце:

- Сахненко Іван, вихованець гуртка «Етнографічне краєзнавство» комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Миколаївської селищної ради Сумського району Сумської області, керівник Сахненко Вікторія Вікторівна.

Номінація – флора та фауна

І місце:

- Губська Марія, учениця Тучненської гімназії Миколаївської селищної ради Сумського району Сумської області, керівник Пасько Світлана Олексіївна.

ІІ місце:

- Ляшко Марина, учениця Улянівського ліцею Миколаївської селищної ради Сумського району Сумської області, керівник Колонтаєва Оксана Олексіївна.

ІІІ місце:

- Бойко Максим, вихованець гуртка «Креатив» комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Миколаївської селищної ради Сумського району Сумської області, керівник Колонтаєва Оксана Олексіївна.

- Панасовська Аліна, вихованка гуртка «Креатив» комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Миколаївської селищної ради Сумського району Сумської області, керівник Колонтаєва Оксана Олексіївна.

ІІ-а вікова категорія (15-18 років)

Номінація – пейзаж

І місце:

- Шевченко Інна, вихованка гуртка «Етнографічне краєзнавство» комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Миколаївської селищної ради Сумського району Сумської області, керівник Сахненко Вікторія Вікторівна.

ІІ місце:

- Тищенко Вікторія, вихованка гуртка «Етнографічне краєзнавство» комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Миколаївської селищної ради Сумського району Сумської області, керівник Сахненко Вікторія Вікторівна.

Номінація – побутові або жанрові фотографії

І місце:

- Ігнатьєва Віра, учениця Миколаївського ліцею Миколаївської селищної ради Сумського району Сумської області, керівник Ігнатьєва Алла Миколаївна.

РОБОТИ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ, ЯКІ ЗДОБУЛИ ПЕРШІ МІСЦЯ, БУЛИ НАДІСЛАНІ ДЛЯ УЧАСТІ В ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ РОБІТ ЮНИХ ФОТОАМАТОРІВ "МОЯ УКРАЇНА!"