До уваги мешканців!

Дата: 28.08.2023 10:47

30 серпня 2023 р. у смт Миколаївка за адресою: бульвар Свободи, 2А (у приміщенні ЦНАПу) з 10:00 до 17:00 проводитиметься  збір даних на програму УВКБ ООН для видачі грошової допомоги:  родинам, які не отримували раніше грошову допомогу від міжнародних організацій при умові, що родина має дохід, менший за 5400 грн. на одну особу та належать до таких категорій та критеріїв вразливості:

- переселенці, які перемістилися після 24.02.22р.;

- особи, що не переміщувалися після 24.02.2022, але постраждали від воєнних дій;

- люди, що через воєнні дії були вимушені залишити свої домівки, але повернулися до постійного місця проживання (зокрема, з-за кордону).

У телеграм-каналі "Допомога від УВКБ ООН у Сумській області" - https://t.me/unhcr_help_sumy ви можете слідкувати за розкладом виїздів мобільних пунктів реєстрацій по Сумській області, який публікується щопʼятниці.