A A A K K K
для людей із порушенням зору
Миколаївська громада
Сумська область, Сумський район

Про тимчасове житло для ВПО

Дата: 04.07.2023 08:47
Кількість переглядів: 68

БФ «Save Ukraine» надає тимчасове житло для сімей з дітьми, евакуйованих з Донецької, Луганської, Харківської, Миколаївської, Сумської та Запорізької областей.

Центр Надії та Відновлення (далі – Центр), що знаходиться в місті Києві може прийняти до 220 осіб.

Сім’ям надаються кімнати на 4, 6, 8, 10 осіб, кожна з яких облаштована всім необхідним для комфортного проживання. Є кухні, дитячі кімнати, кімнати психологів та кімнати для арт-терапії.

Можливість перебування в Центрі до 3 місяців, впродовж яких їм надається супровід та індивідуальний план відновлення.

Всі сім’ї отримають допомогу: гуманітарну (продукти, засоби гігієни, одяг, взуття); юридичну (допомога в оформленні довідки ВПО, відновлення документів, оформлення фінансової допомоги); медичну (огляд дітей в лікарні «Охматдит» та допомога з заключенням декларації з сімейним лікарем в місцевій поліклініці); психологічну (допомога дитячих та дорослих психологів, консультації та заняття з арт-терапії); освітню (допомога у влаштуванні дітей до садочків та шкіл, відвідування Денного центру).

За час перебування в Центрі кожна сім’я має можливість відновитись та адаптуватись, працевлаштуватись та знайти собі житло для постійного проживання.

У разі необхідності звертатись до координатора з евакуації і розселення в БФ «Save Ukraine» за телефоном 0981221105 (Даша).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора