Миколаївська громада
Сумська область, Сумський район

Про вирішення потреб військовослужбовців, звільнених з військової служби

Дата: 12.06.2023 15:00
Кількість переглядів: 181

У разі виникнення у зазначеної категорії осіб потреб у отриманні безкоштовної правової первинної або вторинної допомоги, адреси за якими можна отримати консультації:

1. Безоплатної первинної правової допомоги (надання правової інформації; надання консультацій і роз’яснень з правових питань; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації). Допомога надається громадськими приймальнями Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми). Прийом громадян здійснюється щовівторка та щочетверга з 10 до 16 години за адресами: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 28; вул. Харківська, 41; вул. Троїцька, 17.

2. Безоплатної вторинної правової допомоги (захист; здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру).

Допомога надається Бюром правової допомоги Сумський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що розташовані за адресами:

  • м. Суми, вул. Засумська, 2 (приміщ. ТРЦ "ЄВРОБАЗАР"),

                     4 поверх, приміщ. № 25

                     E-mail: sumske2@legalaid.sm.ua

                     Тел.: 066-932-53-28, 097-630-96-12

  •  м. Суми, вул. Петропавловська, 108, каб. 105-б

                     E-mail: sumske1@legalaid.sm.ua

                     Тел.: 066-771-32-61


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора