Допомогу від Фонду міжнародної солідарності рішенням 29 сесії Миколаївської селищної ради від 21 квітня 2023 р. прийнято на баланс у власність громади

Дата: 25.04.2023 14:16

21.04.2023 року Миколаївською селищною громадою  на сесії було розглянуто питання про прийняття на баланс у власність генератори: 12 шт. по 3 кВт, 1шт.-5,5 кВт, 4 шт.- по 8 кВт та шкарпетки 288 штук отримані від Фонду міжнародної солідарності «Проект співфінансування в рамках польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща» та  «Фондом Mіжнародної Солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з BGK (Банк Господарства Крайового) та Європейською комісією.

Шкарпетки видані внутрішньо переміщеним особам із гарячих точок.

Генератори 14 штук (1шт.-5,5 кВт, 2 шт. – 8 кВт, 11шт. -3 кВт) передані Комунальному некомерційному підприємству» Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» для безперебійної роботи закладів охорони здоров’я на території Миколаївської селищної громади.

3 генератори роздані на старостати.

Раді співпрацювати з Вашою організацією на благо Миколаївської селищної громади.

Громада висловлює свою подяку донорам за допомогу .