Дата: 14.03.2023 11:46

«Переконаний, що  добровольці в перші тижні війни врятували Сумщину від повного захоплення. Разом з волонтерами вони зуміли зупинити ворога і навчилися ефективно мінусувати руzню, не шкодуючи власних сил та здоров’я.

Пам‘ятаю, як у лютому в нашій громаді видавали зброю, формувалися загони самооборони. Тоді всі, від дорослого до самого малого, стали на захист Батьківщини. З тих пір мало що змінилося. Вважаю, добровольчі формування – це сучасна реінкарнація козацтва. Вільні, горді, сміливі люди, які за Вкраїну віддадуть найцінніше - своє життя. Дякую усім нашим воїнам. Живим і тим, кого, на жаль, уже з нами немає..  Бажаю міцного здоров’я, залізної витримки, мудрих рішень та нових перемог! Слава Україні! Слава Українським Добровольцям!»

Сергій Пасько