Вітання селищного голови до Міжнародного Дня волонтера

Дата: 05.12.2022 13:11

«Сьогодні Україна переживає надскладні часи, проте небайдужість і щоденна праця наших найкращих у світі волонтерів додає віри в те, що в нашого народу точно є майбутнє!

Пам‘ятаю, як з лютого місяця всі жителі Миколаївської громади, як один, об‘єдналися, щоб домомагати нашим бійцям. Хто досі передає на фронт курку чи картоплю, хто теплі речі, хто несе копійку.., а хто ремонтує, сортує, готує, годує, чергує, донатить, будує, молиться. Окремо дякую нашим місцевим аграріям: ваша підтримка у вигляді техніки та пального є неоціненною!
Кожен українець сьогодні - волонтер. Все заради перемоги, мирного неба для наших дітей та онуків!

Дякую всім, хто в цей нелегкий час присвячує свій талант, енергію та виявляє щире бажання допомогти іншим, не чекаючи подяк та винагороди.

Україна переможе!
Героям слава!»