Вітання до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2022 09:42

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! Прийміть щирі вітання і найкращі побажання з нагоди вашого професійного свята!

Ваша професія - особлива, адже ви покликані дарувати радість душі, наповнювати високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне. Завдячуючи вам ми вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу, що, у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями.

В період війни, яку розв’язала росія, ви стали на захист України в інформаційному фронті, заклади культури стали гуманітарними хабами, а завдяки своїй професійній діяльності ви підтримуєте наших захисників і захисниць та піднімаєте патріотичний дух в нашому суспільстві!

Бажаю всім вам невичерпного оптимізму та натхнення, потужної творчої енергії, міцного здоров'я, добра, благополуччя та людської вдячності за нелегку але таку потрібну людям працю!

Миколаївський селищний голова

Сергій ПАСЬКО

Зображення ілюстративне, взято з вільних джерел мережі Інтернет