Шановні мешканці Супрунівки!

Дата: 01.10.2022 13:38

Щиро вітаю вас з Днем села!

Славна історія кожного села є часткою історії нашого українського народу. А історію творять люди. І головна заслуга в цьому наших предків та наших сучасників!

На жаль, триває 220 день війни, яка перекреслила все наше звичне життя.  Але ми маємо триматися, бути сильними. І маємо продовжувати жити, працювати і дякувати нашим захисникам і захисницям за кожен світанок! Віримо та знаємо, що скоро наша Перемога!

Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі та у кожній родині. Хай доля ласкавою буде до вас і дарує щасливі літа. Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Зі святом!

Миколаївський селищний голова