ШАНОВНІ БІБЛІОТЕКАРІ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 30.09.2022 08:20

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек, який символічно збігається зі світлим святом – Віри, Надії, Любові та їх матері Софії! Професія бібліотекаря надзвичайно важлива. Адже, від вашої праці залежить інтелектуальне майбутнє нашої держави та її успішний розвиток.

Від усієї душі бажаю вам творчої наснаги, натхнення, радості, цікавих досягнень у вашій благородній просвітницькій справі. Завдяки бібліотекам, книгам та читанню, наша країна переборе труднощі, здолає ворожу агресію і стане процвітаючою, гармонійною країною мудрих та самодостатніх людей.

Спільними силами ми переможемо ворога, побудуємо нашу державу, збережемо її культуру, примножимо інтелектуальні багатства української нації.

Віри, Надії, Любові усім нам!

Миколаївський селищний голова

Сергій ПАСЬКО