ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ

Дата: 08.09.2022 14:02

Приватне акціонерне товариство «Лебединський Насіннєвий Завод» має намір одержати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для складу паливно-мастильних матеріалів (ПММ), який розташований за адресою: вул. І.Д. Мусієнка, 22, смт. Миколаївка, Сумський р-н, Сумська обл.

Загальний обсяг викидів забруднюючих речовин від складу ПММ становить 0,2655 т/рік.  Обсяги викидів забруднюючих речовин: неметанові леткі органічні сполуки – 0,2655 т/рік.

В процесі роботи  підприємства дотримуються встановлені нормативи та немає перевищення гранично - допустимих концентрацій викидів забруднюючих речовин на межах санітарно-захисної зони. Дозволені обсяги викидів пропонується встановити на рівні затверджених нормативів.

Перевищення нормативів викидів відсутнє. Заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин не розроблялись.

Контактний телефон відповідального за охорону навколишнього середовища на підприємстві - (066) 274-72-70.

З пропозиціями та зауваженнями щодо діяльності підприємства з питань охорони атмосферного повітря звертатися протягом 30 діб з моменту опублікування цього повідомлення до: Сумської обласної державної адміністрації:

40000, площа Незалежності, 2, Суми, тел.+38(0542)782785, е-mail: mail@sm.gov.ua