Шановні мешканці громади! Щиро вітаю вас з Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2022 09:51

У середу, 24 серпня, українці святкують найважчий  День Незалежності у своїй історії. Наразі країна йде тернистим, але усвідомленим шляхом затвердження єдиної нації, борючись не тільки за власну ідентичність, але й за право існування.
Нехай це свято додасть наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.
Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця – як безліч річок і потічків зливаються в один могутній Дніпро. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу.
Бажаю всім міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України!

Миколаївський селищний голова

Сергій ПАСЬКО

Фото без описуЗображення ілюстративне, взято з вільних джерел мережі Інтернет