Шановні мешканці села Бобрик!

Дата: 04.08.2022 11:52

Від щирого серця та з великим задоволенням вітаю Вас з нагоди світлого родинного свята – Дня села та Престольного свята!

Ще на початку 19 століття Бобрик,  розташований на конотопському шляху, приваблював своєю красою.  Кожен, хто проїздив цією територією, бачив ошатне,  мальовниче село, а багато хто залишався тут жити.

Любов до рідного села, до своєї домівки назавжди залишається у кожного в серці. І ніякий рашист не зможе цього в нас відібрати. Маємо бути згуртованими, дружніми, допомагаючи в тилу нашим захисникам і захисницям та  спрямовуючи свої дії на довгоочікувану Перемогу.

Бажаю всім жителям села Бобрик добра, міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту, злагоди і мирного неба. Нехай усі добрі починання будуть вдалими і  завершуються користю для свого рідного села!

Зі святом!

Миколаївський селищний голова