Шановні мешканці Улянівки!

Дата: 02.08.2022 10:29

Сердечно вітаю вас з Днем селища! Це свято кожного мешканця і спільне свято всього селища, яке єднає нас усіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє.

Навіть в часи війни, ми не повинні забувати свою історію, свою культуру і звичаї. Адже, саме наше багате минуле і, я впевнений, наше світле майбутнє орієнтоване на цивілізований світ, вирізняє нас від рашистів!

Бажаю рідній землі, а отже кожному з Вас, міцного здоров’я, безмежного щастя, національного духу і гідності, благополуччя і достатку, благодатної долі, щедрих врожаїв та мирного неба над головою!

Дякую всім за підтримку і допомогу нашим Збройним Силам, нашим хлопцям і дівчатам, які охороняють нас від ворожої орди.

Нехай мир і злагода панують в кожній родині, а кожен добрий вчинок наближає нас до Перемоги!

Зі святом!

Миколаївський селищний голова