Шановні мешканці села Тучне!

Дата: 12.07.2022 08:51

Сьогодні у вас велике свято – День рідного селаВідзначення цієї події символізує  любов  до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури.

Саме вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ села, зберігається його історія та закладається майбутнє. Адже успіхи села – це перш за все успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей.

Нажаль, війна внесла в наше життя свої корективи, але ми маємо триматися, бути сильними, маємо продовжувати жити і працювати.

Від щирого серця бажаю щоб це свято принесло вам та вашим родинам мир, добробут та злагоду. Нехай живе наше рідне село, народжуються і підростають діти, нехай щастя, любов та достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині, а святі апостоли Петро і Павло бережуть нас всіх від негараздів!

Миколаївський селищний голова

Сергій ПАСЬКО