Вітання до Дня с.Веселе

Дата: 09.07.2022 08:22

Шановні мешканці села Веселе! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня села!  Цей затишний куточок нашої громади став домівкою для всіх хто народився, виріс або ж оселився тут нещодавно. Щороку у Веселому відзначали це свято, але нажаль,  цього року через навалу російської орди ми не можемо повноцінно відчути святкову атмосферу.

У ці непрості для нашої держави часи нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей.

Бажаю добра вам усім, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Зичу всім міцного здоров’я, Божого благословення, щастя та благополуччя, мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння.  Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі і кожній родині.

Зі святом!

Миколаївський селищнийголова