З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Дата: 28.06.2022 08:53

Шановні мешканці Миколаївської територіальної громади!

Сьогодні, 28 червня, ми відзначаємо велике державне свято – День Конституції України.

Цього дня 1996 року о 9 годині 18 хвилин, після майже доби безперервної роботи, Верховна Рада ухвалила і ввела в дію Конституцію України.

Під час повномасштабної війни з російським агресором, наша Держава опинилась під загрозою знищення демократії та свобод Українців і зокрема Конституції України, яка гарантує та захищає права Українського народу.

Щиро бажаю щоб кожен в нашій громаді відчував свою рівність, потрібність та значущість, щоб кожен громадянин пам’ятав і поважав історію та закони своєї країни, щоб між людьми завжди була дружба, повага і взаєморозуміння.

Україна розпочинається з кожного з нас, тож бажаємо всім нам миру та спокою, успіхів та процвітання!