Програма матеріальної (грошової) підтримки означеної категорії сімей

Дата: 25.05.2022 11:58

ШАНОВНІ ДРУЗІ! російсько-Українська війна принесла багато горя нашій Землі і нашим людям. Особливо постраждали сім’ї, які вимушені були змінити місце свого проживання (починаючи з 2014 року) та мають дітей.

Громадська організація «Ліга сучасних жінок», яка працює в Сумській області, за підтримки міжнародної організації «Save the Children International», протягом квітня-липня 2022 року, реалізує Програму матеріальної (грошової) підтримки означеної категорії сімей.

Хто може отримати матеріальну (грошову) допомогу?

Сім'ї, які вимушені були змінити місце свого проживання внаслідок бойових дій (починаючи з 2014 року) та мають дітей.

Чи є обов’язковою довідка про статус вимушено переміщеної особи для отримання матеріальної допомоги?

Документ, що засвідчує факт зміни родиною місця постійного проживання є обов’язковим.

Чи має право на допомогу у цій Програмі сім’я, яка внаслідок бойових дій вимушена була переїхати з одного населеного пункту в інший в межах Сумської області?

Так.

На кого нараховується матеріальна допомога?

Матеріальна допомога нараховується на батьків/опікунів та їх дітей/підопічних а також на тих дітей, які проживають зараз в сім’ї (унаслідок військових дій) без офіційного оформлення опіки над ними (як от племінники, діти знайомих тощо).

Яким є розмір матеріальної допомоги?

Розмір матеріальної допомоги становить 6600 грн. на одну особу, але не більше ніж для 5-ти осіб з однієї родини.

Як виплачується ця матеріальна допомога?

Матеріальна допомога виплачується одноразово, протягом приблизно 14 днів після оформлення документів. Грошовий переказ здійснюється на банківський рахунок одного з дорослих членів родини.

Якщо наша сім’я вже отримувала цьогоріч допомогу від «Save the Children International», чи можемо ми отримати її вдруге?

Ні. Інформаційна система Програми блокує повторні платежі сім’ям.

ЯКИМИ Є УМОВИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ?

1. ПРОЙТИ УСНЕ ІНТЕРВ’ЮВАННЯ (можливе й у телефонному режимі)
  2. НАДАТИ ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ:
  • письмова згода повнолітніх членів родини на обробку персональних даних (може бути написана від руки),
  • фотокопії (сканкопії) паспортів батьків / опікунів (1-3 сторінка та сторінка з місцем останньої прописки),
  • у разі відсутності паспортів приймаються сканкопії документів з дії (з довідкою про місце проживання),
  • сканкопія судового рішення про опікунство (за наявності),
  • фотокопії (сканкопії) свідоцтва про шлюб,
  • документ, що підтверджує статус ДБСТ/прийомної родини (за наявності),
  • фотокопії (сканкопії) свідоцтв про народження дітей,
  • фотокопія (сканкопія) документу, який підтверджує статус ВПО,
  • фотокопії (сканкопії) податкових ідентифікаційних номерів батьків / опікунів,
  • реквізити банківського рахунку особи (мати / батько / опікун), на який буде перераховано усю матеріальну допомогу для родини,
  • фотокопія (сканкопія) довідки про інвалідність члена родини (за наявності),
  • контактні дані дорослих членів родини (номери телефону).

Офіційна назва Проєкту: “Реагування на надзвичайні ситуації для задоволення основних потреб у їжі постраждалих від конфлікту та переміщених дітей та їхніх сімей в Україні”.

Виконавиця Проєкту – ГО “Ліга сучасних жінок”.

Організація-донор - Save the children International.

Звертатися за адресою смт. Миколаївка, вул. Поповича  (лікарня ІІ поверх)

КУ «Центр з надання соціальних послуг»

ЩИРО БАЖАЄМО БЕЗПЕКИ ТА МИРУ!