Привітання з Днем селища Миколаївки

Дата: 21.05.2022 07:31

Шановні мешканці Миколаївки! Сердечно вітаю вас з Днем селища!

Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто тут проживає, це свято, яке єднає нас усіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє.

Нажаль, цього року святкування затьмарене війною. Через напад росії на нашу Державу, ми не можемо повноцінно відчути святкову атмосферу. Щодня наші хлопці і дівчата захищають Україну від лап окупанта, віддаючи своє життя за те, щоб наші діти не побачили жахіть війни, щоб наші аграрії могли засівати поля, щоб українці на своїй землі жили в мирі, розбудовуючи свої села і міста. Віримо в нашу перемогу над рашизмом! Віримо в наше світле майбутнє!

Бажаю рідній землі, а, отже, кожному з Вас міцного здоров’я, безмежного щастя, волелюбності, національного духу і гідності, благополуччя і достатку, благодатної долі, щедрих врожаїв, процвітання величному нашому роду і всіляких Божих благословень.

Миколаївський селищний голова

Сергій ПАСЬКО