На 15 сесії 8 скликання Миколаївської селищної ради депутати одноголосно затвердили звіт селищного голови за 2021 рік

Дата: 07.02.2022 15:47

26 січня 2022 року селищний голова Пасько Сергій Михайлович публічно відзвітував за 2021 рік про діяльність своєї команди. Під час виступу голова наголосив про істотне збільшення основних фінансових показників розвитку в громаді, зокрема, про збільшення надходжень, ріст бюджету розвитку та капітальних видатків.

Приємно відзначити  велику кількість коштів, які були залучені з державного та обласного бюджету на капітальні видатки громади.

Так, у 2021 році  було закінчено виконання зовнішніх робіт по Миколаївському ЗЗСО І-ІІІ ступенів, виконано капітальний ремонт басейну в ДНЗ «Веселка», ремонт котельної в Улянівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів, прокладено нову систему водовідведення в смт.Миколаївка, придбано шкільний автобус та проведено Інтернет до віддалених населених пунктів громади.

В закінчення виступу голова анонсував амбітні плани громади на 2022 рік, а саме – капітальний ремонт ДНЗ «Веселка» та нового будівництва багатофункціонального спортивного комплексу  ДЮСШ ім.І.М.Масалітіна.

Після обговорення звіту, депутати одноголосно затвердили запропонований  селищним головою звіт.