A A A K K K
для людей із порушенням зору
Миколаївська громада
Сумська область, Сумський район

Інформаційно-телекомунікаційна система «Електронний кабінет»

Дата: 08.12.2021 14:03
Кількість переглядів: 403

Головне управління ДПС у Сумській області повідомляє, що фізичні особи - платники податків мають можливість через електронний сервіс «Електронний кабінет» Державної податкової служби України (далі - ДПС) подати заяви на проведення реєстрації, внесення змін та отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків ДПС без безпосереднього звернення до Державних податкових інспекцій.

Інформаційно-телекомунікаційна система «Електронний кабінет» - це зручний та ефективний електронний сервіс для формування та подання вищезазначених заяв, особливо в період пандемії. Такий спосіб взаємодії з податковою службою не тільки зберігає час, та й убезпечить платників податків від загрози підхопити небезпечну хворобу.

Заява за формою № 1ДР - це облікова картка фізичної особи - платника податків, яка є водночас заявою для реєстрації у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (далі - Державному реєстрі) ДПС.

Заява за формою № 5ДР - це заява про внесення змін до Державного реєстру, яка подається протягом місяця після змін в обліковій картці фізичної особи - платника податків.

Заява за формою № 10ДР - це заява щодо отримання відомостей з Державного реєстру про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора