Шановні мешканці Миколаївської громади, депутати ради, члени виконавчого комітету, активісти органів самоорганізації населення та громадських організацій, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2021 06:36

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування! Це свято нашої територіальної громади, свято кожного її мешканця, адже разом ми вирішуємо питання місцевогоз начення, які відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові нашої громади.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію.

Від усього серця бажаю всім міцного здоров’я, щастя, миру, родинного затишку, добробуту, оптимізму та нових професійних здобутків.

Миколаївський селищний голова

Сергій ПАСЬКО

Зображення ілюстративне. взято з вільних джерел мережі Інтернет