Привітання селищного голови до Дня Збройних Сил України 6 грудня

Дата: 03.12.2021 15:48

Шановні військовослужбовці, захисники України!  Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем Збройних Сил України!

Щодня тисячі бійців  захищають країну на передовій, охороняють її кордони на землі, у воді та в повітрі.

Найцінніше в нашому житті – мир, спокій і стабільність, тому немає вищої честі, ніж бути захисником рідної країни.

У цей день також згадаймо військовослужбовців, які віддали життя заради світлого майбутнього нашої держави! Це кращі сини й доньки України, подвиг яких вічно залишиться у пам’яті нашого народу! Вони – наші герої!

Щиро бажаю нашим захисникам козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, могутньої сили волі та віри у власні сили.

Бажаю віри у перемогу, міцного здоров’я, військової вдачі, а їхнім сім’ям – героїв, які завжди повертаються додому!

Миколаївський селищний голова

Сергій ПАСЬКО

Зображення ілюстративне, взято з вільних джерел мережі Інтернет