ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Дата: 09.11.2021 08:02

Щиросердно вітаю кожного з вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Незважаючи на досить непростий час і виклики, що сьогодні постали перед сферою культури, всі ви своєю самовідданою працею та силою духу засвідчуєте повагу й любов до животворних джерел народного мистецтва, звеличуєте рідну Україну, примножуєте її творчі досягнення та духовні скарби.

Тож, нехай старання ваші й надалі сіють зерна добра в серця та збагачують золоту криницю духовності українського народу.

Бажаю усім вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться усі Ваші життєві плани та надії, а кожен день буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення, людського спілкування і життєвих перемог.

З глибокою повагою

Миколаївський селищний голова

Сергій ПАСЬКО

Фото без описуЗображення ілюстративне, взято з вільних джерел мережі Інтернет