Привітання селищного голови з Всеукраїнським днем бібліотек

Дата: 29.09.2021 16:19

Шановні бібліотекарі Миколаївської селищної територіальної громади! Від усього серця вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

Незважаючи на бурхливий розвиток інформаційних технологій, людство, на щастя, і досі не може уявити життя без книги, яка допомагає перетворювати людину в Особистість, виховуючи в ній прекрасні духовні якості.

Бібліотека – це своєрідна пам'ять людства, у якій зберігаються знання, накопичені протягом багатьох віків різними народами.

Щиро бажаю всім вам міцного здоров’я,  родинного затишку, оптимізму,  радості і натхнення, вдячності від любителів книги та  творчого завзяття. Нехай бібліотечна нива колоситься  зернами людської мудрості, які ви щедро засіваєте в стінах своїх бібліотек!

Миколаївський селищний  голова

Сергій Пасько

Фото без описузображення ілюстративне, взято з вільних джерел мережі Інтернет