Привітання з Днем Прапора та Днем 30-ї річниці Незалежності України

Дата: 20.08.2021 18:06

Символом нашої незалежної Батьківщини є Державний Прапор – втілення національної єдності, честі та гідності. Під його знаменом багато поколінь українців йшло до проголошення самостійної України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.

30 років тому Україна нарешті здобула довгоочікувану незалежність і країна розпочала новий шлях до демократичних перетворень.

Вітаємо усіх мешканців громади з визначними датами -  Днем Державного Прапора та 30-ю річницею Незалежності України!

Зичимо здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє нас на нові звершення в ім’я незалежної України.

Виконком

Миколаївської селищної ради

Зображення ілюстративне, взято з вільного доступу мережі Інтернет