A A A K K K
для людей із порушенням зору
Миколаївська громада
Сумська область, Сумський район

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН ПРИЗОВНОГО ВІКУ!!!

Дата: 18.08.2021 14:09
Кількість переглядів: 1157

Урядовою постановою від 20.01.2021 № 100 у новій редакції викладено Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, що затверджене ПКМУ №352 від 21.03.2002. змінено порядок притягнення до кримінальної відповідальності за ухилення від призову на строкову військову службу!

Оповіщення громадян про призов на строкову службу та їх прибуття на призовні дільниці здійснюється через органи місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ, організацій, закладів освіти, незалежно від підпорядкування і форми власності, управителів багатоквартирних будинків, власників будинків. Повістки громадянам можуть також вручатися безпосередньо посадовими особами районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки та їх місцевих відділів.

Крім того, відповідно до статті 15 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" призовники, яким за будь-яких обставин повістка не надійшла, зобов'язані самостійно з'являться до РТЦК та СП та їх територіальних відділів в десятиденний строк після оголошення чергового призову!

Відповідно до прийнятих змін, для притягнення до кримінальної відповідальності за ухилення від призову на строкову військову службу, повістка не повинна бути обов'язково вручена призовникові, достатньо встановлення факту самостійного неприбуття призовника в термін 10 днів від початку чергового призову та письмових пояснень посадових осіб органів місцевого самоврядування, районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (територіальних відділів), з якої саме причини повістка не була вручена ухилянту (відмова від отримання повістки, перебування за кордоном, фактичне проживання за іншою адресою та ін.).

За всіма фактами ВІДМОВИ від отримання повісток та їх НЕОТРИМАННЯ з будь-яких причин, самостійного НЕПРИБУТТЯ призовників на призовні дільниці у встановлений строк, будуть складені відповідні матеріали та ГАРАНТОВАНО!!! направлені органам Національної поліції для притягнення до кримінальної відповідальності!

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора