СПОРТ. У ФУТБОЛ ГРАЛИ-ДЕНЬ МОЛОДІ ВІДМІЧАЛИ

Дата: 13.08.2021 11:57

12 серпня на стадіоні ФК «Вікторія» відбулися змагання з футболу «Ліги дворового футболу 8х8» з нагоди святкування Міжнародного дня молоді. Команди «Мрія», «Марс» та «Мир» виборювали звання кращої команди Ліги.

У результаті запеклої боротьби перемогу святкував  «Марс», друге місце у «Мрії» і третє здобула команда «Мир».

Гравці команд по закінченні футбольних баталій перебували у чудовому настрої та були нагороджені дипломами.

Кращі гравці змагань: Максим Кузьменко, Денис Сіряченко та Максим Буйваленко отримали футбольну екіпіровку від ПП Тетяни Федини.

Вітаємо з Міжнародним днем молоді! Бажаємо успіхів, спортивних досягнень, здійснення всіх найзаповітніших мрій!

Інструктор-методист Микола Демченко