ФУТБОЛ. ВИЗНАЧИЛИСЯ  ПРИЗЕРИ  ПЕРШОСТІ БІЛОПІЛЬЩИНИ  2021 РОКУ

Дата: 11.08.2021 11:15

Після першого кола наша команда «Вікторія-2»  відставала від лідера білопільської «Молоді» на три очки, що цілком при збігу всіх позитивних обставин, можливо було і відіграти. Та перша ж гра на своєму полі з командою «Сейм-Агросвіт» приносить несподіваний результат- 1:2 на користь гостей з Рижівки.  Після цієї гри стало зрозуміло, що чемпіонські амбіції  «Вікторії-2» потрібно відложити, як мінімум  до наступного року. Перемога на виїзді в другому турі з рахунком  2:1 у  Річках закріпила нас на другій позиції. Заключний матч з найзапеклішим суперником у Білопіллі мав більш принциповий характер для обох команд і результат не мав важливого значення в турнірній таблиці.  Видовищна гра в якій було вилучення, безліч не реалізованих моментів обома командами  завершилася  боєвою нічиєю-1:1.

У підсумку наша команда посіла 2 місце. Якщо порівнювати з минулим чемпіонатом, то ми зробили крок вперед, а як щодо амбіцій команди з Миколаївки -то це і замало.

Інструктор-методист Микола ДЕМЧЕНКО

Підсумкова турнірна таблиця першості Білопільщини-2021:

І    В    Н    П        Р-М       О

1. «Молодь»  Білопілля            6    5     1     0      25-10        16
  2. «Вікторія-2» Миколаївка     6    3     1     2      13-11        10
  3. «Сейм-Агросвіт» Рижівка   6     2    0     4      13-17          6
  4. «Маяк» Річки                        6     1    0     5       9-22           3