ФУТБОЛ. ПЕРШЕ КОЛО ЧЕМПІОНАТУ БІЛОПІЛЬЩИНИ ЗАВЕРШИЛИ  НА ДРУГОМУ МІСЦІ

Дата: 20.07.2021 15:22

Завершилося перше коло чемпіонату  Білопільщини  2021 року по футболу. Аматорський  футбол потроху вимирає на Білопільщині  і це доводить той факт, що участь у змаганнях приймають лише чотири команди-це найгірший показник за всі роки проведення змагань. А були часи, коли чемпіонат Білопільського району був поділений на дві групи і в кожній було по девять команд.  То були золоті часи, так , не було гаджетів, інтернету, але молодь на селі була більш згуртованою і вільний час та дозвілля проводила на стадіоні-село чекало і жило футболом.

Щодо самого чемпіонату і другого проміжного  місця – то воно цілком закономірне. Постає питання, а чи могли ми нав’язати боротьбу білопільській «Молоді»?  Так, звичайно могли, але відсутність ігрової дисципліни та і власне відсутність лідера в команді призвели до того, що в головному матчі з принциповим суперником на своєму полі ми поступаємося з рахунком 2-4.

Уже цієї неділі розпочинається друге коло. Теоретично наша команда, ще може поборотися за золоті нагороди, але для цього потрібно  повірити у власні сили  і прикласти дуже багато зусиль .

Турнірна таблиця після першого кола має вигляд:

І    В    Н    П        Р-М       О

1. «Молодь»  Білопілля           3    3     0     0       14-3          9
  2. «Вікторія-2» Миколаївка    3    2     0     1        9-7           6
  3. «Сейм-Агросвіт» Рижівка   3     1    0     2        6-9            3
  4. «Маяк» Річки                         3     0    0     3        2-12          0

Інструктор-методист Микола ДЕМЧЕНКО