СПОРТ. ВСЕУКРАЇНСЬКА СПАРТАКІАДА СЕРЕД ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ

Дата: 01.07.2021 15:53

30 червня в Сумах, урочище Токарі пройшли змагання відкритої першості Сумської обласної ДЮСШ «Старт» з кросу за програмою Всеукраїнської спартакіади серед дітей та підлітків «Юний спартаківець». Участь у змаганнях взяли близько ста юних атлетів з Сумщини та інших регіонів України. Не статистами їхали на змагання і вихованці відділення лижних гонок ДЮСШ ім.М.І.Масалітіна. Так, Вероніка СТЕФАНИШИНА (тренер Дмитро Ігнатьєв) виборола золоту нагороду , а Олександр Глущенко (тренер Олена Ігнатьєва) став срібним призером, ще один вихованець Дмитра Ігнатьєва Артем Губський посів високе VI місце. Учасники нашої команди вдячні Миколаївському селищному голові за допомогу в організації поїздки на змагання.

Вітаємо спортсменів, тренерів з нагородами! Бажаємо вдалих та переможних стартів!

Інструктор-методист ДЮСШ Микола ДЕМЧЕНКО